كد ساعت و تاريخ

اسلاید شو

*** خبرها و مقالات ***

بمناسبت فرارسیدن نیمه شعبان سالروز میلاد منجی عالم بشریت حضرت قائم آل محمد مهدی موعود عجل الله تعالی فرجه الشریف

تاریخ:پنجشنبه 21 اردیبهشت 1396- 09:04 ق.ظ

 

آخرین امام شیعیان در پانزدهم ماه شعبان 255 ق، علی رغم مراقبت های ویژه مأموران حکومت عباسی، در خانه امام عسکری علیه السلام چشم به جهان گشودند. تولد مخفیانه آن حضرت بی شباهت به تولد حضرت موسی علیه السلام و حضرت ابراهیم خلیل علیه السلام نیست....

 


ادامه مطلب


 

میلاد حضرت علی اکبر علیه السلام و روز جوان

تاریخ:یکشنبه 17 اردیبهشت 1396- 07:30 ق.ظ

 

حضرت علی اکبر فرزند امام حسین علیه السلام در بین سال های 33 تا 35 ه از مادری به نام لیلا دختر ابی مرّه در شهر مدینه چشم به جهان گشود. وی در مکتب انسان ساز پدر شیوه های صحیح دفاع از مکتب و اطاعت از امامت و حمایت از آرمان های مقدس آن را آموخت. او در روز عاشورا اولین نفر از بنی هاشم بود که پس از مبارزه جانانه جام شهادت سر کشید. ..


ادامه مطلب


 

کارگاه آموزشی ویژه تاکسیداران و تاکسیرانان خط فاز 3 مارلیک - فلکه پنجم فردیس برگزار شد.

تاریخ:دوشنبه 11 اردیبهشت 1396- 10:29 ق.ظ

در راستای فرهنگ سازی های هرچه مطلوبتر ، تذکرات راهنمایی و رانندگی ، بیان مشکلات و معضلات و راهکارهای حل مسائل در حوزه حمل و نقل عمومی علی الخصوص تاکسیرانی جلسه ای با عنوان کارگاه آموزشی تاکسیداران ویژه تاکسیداران و تاکسیرانان مسیر تاکسیرانی فاز 3 مارلیک– فلکه پنجم فردیس برگزار شد.


ادامه مطلب


 

ناوگان بار دیزلی فقط تا تیر ماه سال جاری فرصت دارند جهت ثبت نام و دریافت پروانه فعالیت به سازمان تاکسیرانی مراجعه نمایند.

تاریخ:پنجشنبه 7 اردیبهشت 1396- 08:13 ق.ظ

ناوگان بار دیزلی فقط تا  تیر ماه سال جاری فرصت دارند ضمن مراجعه به سایت utcms.ir جهت ثبت نام اولیه و پس از آن مراجعه به سازمان تاکسیرانی شهرداری نصبت به دریافت پروانه فعالیت اقدام نمایند.


ادامه خبر