كد ساعت و تاريخ

اسلاید شو

*** خبرها و مقالات ***

تكلیف نوسازی تاكسی های فرسوده در هفته آینده مشخص میشود.

تاریخ:دوشنبه 24 مهر 1396- 08:29 ق.ظ

  سرپرست اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور با اشاره به توقف یک ماهه طرح نوسازی تاکسی‌های فرسوده گفت: مقرر شده طی جلسه‌ای در هفته آتی نوسازی تاکسی‌های فرسوده تعیین تکلیف شود.


ادامه خبر


 

با حضور مدیران عامل سازمان های تاکسیرانی ملارد و اندیشه به برخی مشکلات مشترک خطوط آذری-سه راه مارلیک و آذری-اندیشه رسیدگی شد.

تاریخ:سه شنبه 18 مهر 1396- 11:31 ق.ظ

  با حضور مدیران عامل سازمان های تاکسیرانی ملارد و اندیشه و همچنین نمایندگان خطوط سه راه مارلیک-آذری و اندیشه-آذری به برخی از مسائل و مشکلات مشترک این دو خط تاکسیرانی رسیدگی شد.

ادامه خبر


 

بمناسبت هفته نیروی انتظامی برگزار شد : قدردانی ناوگان تاکسیرانی شهرداری ملارد از زحمات شبانه روزی نیروی انتظامی شهرستان

تاریخ:یکشنبه 16 مهر 1396- 12:52 ب.ظ

  مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری ملارد و هیئت همراه بنمایندگی از ناوگان تاکسیرانی شهر ملارد با حضور در دفتر فرماندهی محترم نیروی انتظامی شهرستان ملارد هفته نیروی انتظامی را تبریک گفته و از زحمات شبانه روزی تک تک پرسنل خدوم و جان برکف آن قدردانی بعمل آوردند.

ادامه خبر


 

برنامه ملاقات عمومی مطابق هفته های گذشته - تقدیر جمعی از تاکسیداران خط سه راهی مارلیک - کانال فردیس از سازمان تاکسیرانی شهرداری ملارد

تاریخ:سه شنبه 4 مهر 1396- 12:31 ب.ظ

  جمعی از تاکسیداران مسیر تاکسیرانی سه راهی مارلیک - کانال فردیس ضمن حضور در دفتر مدیرعامل سازمان از زحمات مدیرعامل و کارکنان این سازمان تشکر و قدردانی بعمل آوردند.

ادامه مطلب


 

حضور فعال پرسنل و تاکسیداران بسیجی ناوگان تاکسیرانی شهرداری ملارد در رژه گرامیداشت هفته دفاع مقدس همزمان با آغاز ایام سوگواری سید و سالار شهیدان

تاریخ:شنبه 1 مهر 1396- 12:48 ب.ظ

  تاکسیداران بسیجی ناوگان تاکسیرانی شهرداری ملارد بهمراه کارمندان بسیجی این سازمان در رژه گرامیداشت هفته دفاع مقدس شرکت کرده و یاد و خاطره ایثارگری های شهدا ، جانبازان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشتند.

ادامه خبر